Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Нова українська школа

Дата: 15 лютого 2019 о 00:36, Оновлено 15 лютого 2019 о 01:01

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

/Files/images/школа нова.jpg

Методичні рекомендації щодо заповнення Класного журналу учнів першого класу Нової української школи (наказ МОН № 1362 від 07.12.2018 року)

Методичні рекомендації щодо викладання в початковій школі у 2018/2019 навчальному році

Нова українська школа: нормативно-правове забезпечення діяльності початкової освіти. Презентація

Методичні рекомендації щодо організації освітнього простору Нової української школи (затверджені наказом МОН України від 23.03.2018 р. №283). Презентація

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи (наказ МОН від 23.03.2018 №283)

Держаний стандарт початкової освіти (постанова Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №17)

Нова українська школа: Державний стандарт початкової загальної освіти. Презентація

Нова українська школа. Веб-ресурс НУШ

Нова українська школа. Презентація

Концепція Нової української школи (МОН)

Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи (наказ Міністерства осіти і науки України від 15.01.2018 №34)

Рекомендації авторам підручників для першокласників Нової української школи (МОН)

Всеукраїнська акція «Разом до Нової школи» (МОН)

Безкоштовний онлайн-курс для вчителів початкової школи (МОН)

Нова українська школа (департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації)

Нова українська школа. Початкова освіта (КНЗ КОР "Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів")

Про реалізацію Плану заходів, розробленого на виконання Закону України «Про освіту» та Концепції «Нова українська школа», на 2018-2024 рр. (наказ департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 05.12.2017 №391)

Про реалізацію Плану заходів, розробленого на виконання Закону України «Про освіту» та Концепції «Нова українська школа», на 2018-2024 рр. у Києво-Святошинському районі (наказ відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації від 15.12.2017 №567)

Нова українська школа: порадник для вчителя / Під заг. ред. Бібік Н. М. — К.: ТОВ «Видавничий дім «Плеяди», 2017. — 206 с.

Цьогорічні першокласники стали першими учнями Нової української школи, в якій приємно навчатися, в якій діти не тільки набувають знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Освітнє середовище Нової української школи сприяє вільному розвитку творчої особистості дитини.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.